Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236759

Tööpakkumise number

236759

Töö kirjeldus

Sekretariaaditeenuse osutamine kontserni firmadele
- administratiivsete ülesannete lahendamine, jooksvate küsimuste täitmine
- konverentsiruumide haldamine ja teenindamine
- nõupidamiste ja koosolekute ettevalmistamine, koosolekute protokollimine
- külaliste vastuvõtmine ja teenindamine
- sissetuleva korrespondentsi töötlemine
- ametlike dokumentide vormistamine ja registreerimine
- müügitellimuste sisestamine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev sekretäri töökogemus
- aktiivne, optimistlik ja kohusetundlik
- kõrgtasemel eesti keele oskus
- hea vene ja inglise keele oskus
- väga hea arvutikasutamise oskus

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Ootame pildiga CV-d
Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2011
Kuulutus sisestati:
17. august 2011
Brutopalk:
Alates 540 kuni 640 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
töötasu+tulemustasu

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.