Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177674

Sekretär

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientidega suhtlemine, üldinfo valdamine ja edastamine;
  • Dokumendihalduse korraldamine ja koostamine eesti ning vene keeles;
  • Ettevõtte juhtkonna ja teiste töötajate assisteerivad tegevused tööprotsessi toetamiseks;
  • Koosolekute ettevalmistamine ja külaliste vastuvõtt;
  • Telefonikõnedele vastamine;
  • Kontori üldine heakorrastamine;
  • Dokumentatsiooni arhiveerimise ettevalmistamine ja arhiivi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • Soovitavalt varasem juhiabi või sekretäritöö kogemus
  • Aktiivsus, loovus, täpsus
  • Väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti ja vene keeles
  • Inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Kohusetunne, usaldusväärsus, esinduslikkus, organiseerimisvõime
  • Oskust planeerida aega

Omalt poolt pakume häid töötingimusi ja kindlat töökohta Tallinna kesklinnas asuvas ettevõttes, vajadusel täiendkoolitust, huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#177674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
4. mai 2009
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel

on loodud 2004 aastal, mille põhitegevusalaks on naftasaaduste hulgimüük. Otsime oma meeskonda määratud tähtajaks kuni töötaja lapsehoolduspuhkuselt tagasitulekuni

Vaata rohkem