Sekretär
Tööpakkumise number #800625

Sekretär

9
Friends Textile OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- bürootöö korraldamine

- müügimeeskonna ja juhtkonna assisteerimine

- suhtlemine kohalike ja eksportklientidega

- analüüside ja aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

- hea koostöö ja organiseerimisvõime

- analüüsivõime ja süsteemsus

- väga hea inglise keele ja arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises firmas

- sõbralikku ja professionaalset meeskonda

- kaasaegseid ja motiveerivaid töötingimusi

- võimalust osaleda huvitavates arendusprojektides

Tööpakkumise number
#800625

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022
Sekretär Sekretär

Friends Textile on alates 1993. aastast tegutsev edukas pesu, sokkide ja muude rõivatoodete tootearenduse ning turustamisega tegelev ettevõte. Firma tooted kannavad tuntud kaubamärki Friends ja on tarbijate poolt väga hinnatud. Lisaks koduturule oleme saavutanud olulise arengu paljudes välisriikides. Meie ettevõttes väärtustatakse siirust, sõbralikkust, professionaalsust ja töökust. Hindame meeskonnatööd ja head tööõhkkonda, väärtustame head huumorit, samuti lähtume oma tegevuses ühiskonnale ja keskkonnale olulistest väärtustest.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
MÜÜGISEKRETÄR Momentin Eesti OÜ
1200 - 1300 €/kuus
1
2 päeva jäänud
MÜÜGISEKRETÄR Momentin Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
KONTORIASSISTENT Victor Stationery OÜ
KONTORIASSISTENT Victor Stationery OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
ADMINISTRAATOR Loomade Kiirabikliinik OÜ
9
ADMINISTRAATOR Loomade Kiirabikliinik OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
SEKRETÄR (TÄHTAJALINE, LAPSEHOOLDUSPUHKUSE AJAKS) Eesti Kultuurkapital
1
5 päeva jäänud
SEKRETÄR (TÄHTAJALINE, LAPSEHOOLDUSPUHKUSE AJAKS) Eesti Kultuurkapital • Tallinn
Tallinn
INFOSEKRETÄR REVAL AUTO ESINDUSED OÜ
INFOSEKRETÄR REVAL AUTO ESINDUSED OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Sekretär
Sekretär