Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432815

Sekretär-müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte kontori igapäevase töö korraldamine, müügimeeskonda toetav tegevus, lisaks tarnijatega suhtlemine, paberimajandusega tegelemine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • laitmatut inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas,
  • arvuti kasutamise oskust heal tasemel ja
  • matemaatilist mõtlemist ning täpsust numbrites.

Plusspunkte teenib kandidaat:
  • eelneva sama valdkonna töö kogemusega
  • mõne Skandinaavia keele oskusega ja
  • eelneva töökogemusega köökide (köögimööbli vms) valdkonnas.

Ja loomulikult hindame selliseid voorusi nagu kohusetundlikkus, ausus, hea suhtlemisoskus ja muu, mis eristab suurepärast töökaaslast inimesest tänavalt.

Püüdlikule inimesele on sekretäri-müügiassistendi ametikoht kõigest esimene aste ettevõttes - ennast tõestada suutvale inimesele antakse kindlasti võimalus karjääriredelil tõusta ja inimese initsiatiivikus määrab tema koha ettevõttes tulevikus.

Lisainfo

Kandideerida võib ka saates oma elulookirjelduse e-kirjaga.

Tööpakkumise number
#432815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 900 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

Granitop tegeleb graniidist, marmorist ja kunstkivist töötasapindade valmistamise, müügi ja paigaldamisega Skandinaaviamaades. Meie eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga tooteid ja teenuseid, mis reklaamivad klientidele ennast ise. Oleme uhked, et selle põhimõtte järjekindel austamine on meie tegevust kasvatanud niivõrd, et vajame oma meeskonda uusi inimesi, kes sooviks arendada ennast ja koos sellega aidata ka Granitopil leida veelgi rohkem rahulolevaid kliente.

Vaata rohkem