Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275208

Sekretär-juhiabi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine
Infoliikumise korraldamine ( telefon, e-mail, post, intranet)
Klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine
Koosolekute ja lähetuste ettevalmistamine
Kontori büroo- ja majapidamistarvetega varustamine
Ettevõtte juhtkonna assisteerimine
Koostöö kontserni teiste tugifunktsioonidega

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus sekretärina
Erialane haridus või täiendkoolitus
Lojaalsus, usaldusväärsus ja hea meeskonnatöö oskus
Eesti, inglise ja soome keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

töösuhet stabiilses ettevõttes ja sõbralikku meeskonda
kaasaegset töökeskkonda
töövajadustest lähtuvalt koolitust
teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Sekretär-juhiabi ametikoha konkursil osalemiseks palume lisada ka soovituskirja.

Tööpakkumise number
#275208