Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #457177

Sekretär / e-poe haldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohustused:

  • infoliikumise korraldamine (telefon, faks, e-mail, post, siseinfo jne);
  • dokumentatsiooni ja kirjavahetuse haldamine;
  • e-poe haldamine, müügi ja ostutellimuste menetlemine ja vormistamine;
  • väiksed eesti-vene ja vene-eesti tõlketööd;
  • suhtlemine klientidega;
  • kliendibaasi andmete kontrollimine;
  • kontori üldise korrasoleku eest vastutamine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt rakenduslik kõrgharidus või ametialane ettevalmistus antud valdkonnas;
  • arvuti ja kontoritehnika kasutamise oskus heal tasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus, organiseerimis- ja analüüsivõime;
  • kasuks tuleb eelnev e-poe töökogemus;
  • Kasuks tuleb 1C prograami tundmine.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • huvitavat tööd edukalt arenevas ettevõttes;
  • arenguvõimalust;
  • konkurentsivõimelist töötasu;

Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#457177

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017

Adelli Kaubanduse OÜ on edukas ettevõte, kes tegeleb riiete, jalatsite ja aksessuaaride jaemüügiga. Meie kauplused Baggys ja Adelli asuvad Tallinna suuremates kaubanduskeskustes.

Vaata rohkem