Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363183

Tööpakkumise number

363183

Töö kirjeldus

* dokumentide ringluse ja infovahetuse korraldamine
* müügilepingute ja muu vajaliku materjali vormistamine
* klientide andmebaasi pidamine
* suhtlemine ettevõte klientidega ka koostööpartneritega

Nõudmised kandidaadile

* korrektsus ja hea eneseväljendusoskus
* aktiivsus ja pingetaluvus
* arvuti kasutamisoskus
* kasuks tulevad sekretäri töö kogemus ja vene keele oskus
* väga hea eesti keele oskus
* esinduslik välimus

Ettevõte pakub

* väljaõpet ning täiendkoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* tööd meeldivas, arenevas kollektiivis

Lisainfo

Täistööaeg, töö toimub mõlemas vahetuses (valida ei saa): 8.30-17.00 ja 14.00-21.00

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
24. november 2014

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma: toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Pakume huvitavat tööd positiivsele, töötahtelisele ja säravale sekretärile Tartu esindusse.