Sekretär-asjaajaja
Tööpakkumise number #815211

2
UAB Graina Eesti Filiaal
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Juhi ja kaastöötajate aitamine jooksvate ülesannete täitmisel

  • Info liikumise korraldamine

  • Korrektne dokumentatsiooni koostamine ja haldamine

  • Pidev suhtlus klienditega ja kolleegidega

  • Sujuva kontoritöö korraldamine ja kontori haldus

  • erinevad tõlketööd

  • Muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemis oskus

  • Eesti keel kirjas ja kõnes (väga hea)

  • Vene keel kirjas ja kõnes (vähemalt algtasemel)

  • Inglise keel kirjas ja kõnes (hea)

  • Soovitav eelnev töökogemus juhiabina või assistendina

  • Arvuti kasutamis oskus

  • Korrektsus, täpsus, operatiivsus, kohusetundlikkus

  • Huvitav töö jõukas ja stabiilses rahvusvahelises ettevõttes.

  • Vajalikud koolitused Eestis ja välismaal

  • Atraktiivne töötasu, mis vastab kvalifikatsioonile, pädevusele ja jõudlusele.

  • Uute teadmiste omandamine ja iseenda arendamine

  • Sotsiaalsed tagatised

  • Tõhusaks tööks vajalikud tööriistad...arvuti, telefon jne

Tööpakkumise number
#815211

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TEENINDUSE ASSISTENT Hansab AS
TEENINDUSE ASSISTENT Hansab AS • Tallinn
Tallinn
SEKRETÄR-ASJAAJAJA HOTRONIC LÄÄNE OÜ
SEKRETÄR-ASJAAJAJA HOTRONIC LÄÄNE OÜ • Tallinn
Tallinn
ASSISTENT (ADVOKAADIBÜROO RASK OÜ) Tammiste Personalibüroo OÜ
4 päeva jäänud
ASSISTENT (ADVOKAADIBÜROO RASK OÜ) Tammiste Personalibüroo OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
KONTORIASSISTENT (OSAKOORMUSEGA) TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS
UUS
päev tagasi
KONTORIASSISTENT (OSAKOORMUSEGA) TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
ASSISTENT Eesti Energia AS
UUS
päev tagasi
ASSISTENT Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki