Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239564

Tööpakkumise number

239564

Töö kirjeldus

LPS Sekretäri põhiülesanneteks on

¤ Klientide koordineerimine ja nende nõustamine

¤ Firma esindamine ning koostööpartneritega suhtlemine

¤ Kontori igapäevane juhtimine

¤ Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine

¤ Meelelahutusürituste ja tähtpäevade korraldamine

¤ Jooksvate turundus- ja haldusülesannete täitmine

¤ Tõlketööd

Nõudmised kandidaadile

Sina sobid meie sõbralikku ja töökasse meeskonda, kui

+ omad eelnevat töökogemust klienditeeninduse valdkonnas

+ oled kohustusetundlik, aktiivne ja positiivse suhtumisega

+ talud pingelist, kuid huvitavat tööd

+ oled loomingulise ja produktiivse mõtteviisiga

+ omad väga head eesti, inglise ning vene keele oskust

Ettevõte pakub

+ Stabiilset sissetulekut kasvava tendentsiga

+ laia kogemust tugevas ning arenevas ettevõttes

+ aitame leida arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi, olgu see turundus-, juhtimis-, haldus- või personalivaldkonnas
Nimelt, pakume karjäärivõimalust meie ettevõttes

+ mitmekesist, sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

LPS koosneb andekatest, aktiivsetest ja töökatest inimestest, kes töötavad nii isikliku, kui ka firma edukuse nimel. LPS ´i moto on:
Töötame inimestega ja inimeste heaks!

Kui ka sina oled sama iseloomuga ja põhimõtetega inimene, siis sobid meie meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011
Brutopalk:
Alates 400 kuni 800 EUR kuus

Leading Property Solutions OÜ põhitegevuseks on kinnisvara vahendusteenus.
LPS´i meeskonnal on pikaajaline kogemus nii elamispindade, kui ka äripindade vahendamisel. Meie teame, et oleme sellel alal tugevad ning saame garanteerida 100% tulemust.

LPS ´i põhitegevus toimub Tallinnas. Samas meil on kogemus ja võimalus vahendada ka teistes linnades, piirkondades ja isegi riikides. Lisaks on meil head koostööpartnerid erinevates riikides (Soome, Venemaa, Iirimaa, Portugal jt.) ning me saame oma partnerite kaudu vahendada välismaa kinnisvara kohalikele klientidele ja vastupidi, ehk leida välismaalastele just neile sobivaima kinnisvara Eestis.