Värsked tööpakkumised

Seireinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 575339

Tööpakkumise number

575339

Firma nimi peidetud Seireinsener

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
• Lennujuhtimises kasutatavate seireseadmete remont ja hooldamine;
• Seireseadmetega seotud muudatusprotsessides osalemine ning nende juhtimine;
• Uute seadmete hankes ja paigaldamisel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgem tehniline haridus;
• Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel.

Kasuks tuleb:
• Seire- ja/või navigatsioonialane haridus;
• Lennundusalane haridus;
• Töökogemus seire- ja/või navigatsiooniseadmetega.

Parimat kandidaati iseloomustavad veel täpsus ja korrektsus, iseseisvus ja initsiatiiv tööülesannete täitmisel, hea suhtlemis- ja koostööoskus, avatud ning positiivne ellusuhtumine.

NB! Tööle asumiseks on vajalik karistusregistri väljavõte.

• Vastutusrikast ja uuenduslikke lahendusi loovat tööd arenevas valdkonnas;
• Sõbralikku meeskonda;
• Kaasaegset töökeskkonda – me pakume 35 päeva puhkus, sporditoetust, massaaži ja jõusaali tööruumides, kodukontori võimalust;
• Stabiilset tööandjat ja häid palgatingimusi;
• Õppimis- ja arenemisvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2019

Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts (EANS) osutab oma klientidele ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku, rahvusvaheliselt konkurentsi- võimelist ning dünaamiliselt arenevat lennuliikluse juhtimisteenust ja toetab rahvusliku kaitse vajadusi õhuruumi suveräänsuse tagamisel