Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #575339

Seireinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:

  • Lennujuhtimises kasutatavate seireseadmete remont ja hooldamine;
  • Seireseadmetega seotud muudatusprotsessides osalemine ning nende juhtimine;
  • Uute seadmete hankes ja paigaldamisel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgem tehniline haridus;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel.

Kasuks tuleb:
  • Seire- ja/või navigatsioonialane haridus;
  • Lennundusalane haridus;
  • Töökogemus seire- ja/või navigatsiooniseadmetega.

Parimat kandidaati iseloomustavad veel täpsus ja korrektsus, iseseisvus ja initsiatiiv tööülesannete täitmisel, hea suhtlemis- ja koostööoskus, avatud ning positiivne ellusuhtumine.

NB! Tööle asumiseks on vajalik karistusregistri väljavõte.

  • Vastutusrikast ja uuenduslikke lahendusi loovat tööd arenevas valdkonnas;
  • Sõbralikku meeskonda;
  • Kaasaegset töökeskkonda – me pakume 35 päeva puhkus, sporditoetust, massaaži ja jõusaali tööruumides, kodukontori võimalust;
  • Stabiilset tööandjat ja häid palgatingimusi;
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#575339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2019

Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts (EANS) osutab oma klientidele ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku, rahvusvaheliselt konkurentsi- võimelist ning dünaamiliselt arenevat lennuliikluse juhtimisteenust ja toetab rahvusliku kaitse vajadusi õhuruumi suveräänsuse tagamisel

Vaata rohkem