Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636169

SEERIATOOTMISE PROTSESSIINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:18. veebruar 2020

Töö kirjeldus

* Seeriatootmises olevate tehnoloogiliste protsesside haldamine
* Toodangu kvaliteedi ja efektiivsuse tagamiseks vajalike protseduuride läbiviimine
* Koostamisliinide näidikute jälgimine, korrigeerivate tegevuste sisseviimine
* Tööliste koolitamine, juhendite ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

* Omandatud või omandamisel tehniline kõrgharidus
* Varasem kogemus suurettevõttes või autotööstuses tuleb kasuks
* Arvuti kasutamise oskus (MS Office – Word, Excel)
* Hea tehniliste jooniste lugemise oskus
* Eesti ja inglise keele oskus, vene keel tuleb kasuks
* Kasuks tuleb Cognex tarkvara ja PLC programmeerimise oskus

Ettevõte pakub

* Rahvusvahelist töökogemust ja rohkelt arenguvõimalusi
* Võimalust lahendada tootmisega seotud probleeme
* Selgeid tööülesandeid, tööjaotust maastikul ja arvuti taga, suhtlust paljude
osakondadega
* Eneseteostust teiste spetsialistide keskel
* Head juhti, toetavat kollektiivi ja moodsat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#636169

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

AS NORMA tegutseb alates 1891.aastast ja kuulub globaalsesse autoohutussüsteeme tootvasse kontserni Autoliv. Meie klient on rahvusvaheline autotööstus. Meie kaubaks on TURVALISUS ja USALDUS. 1973. aastal alustas Norma autode ohutusrihmade tootmist. Lisaks autode turvasüsteemide tootmisele ja müügile on tänasest Normast kujunenud arvestatav turvavarustuse komponentide valmistaja rahvusvahelisele autotööstusele. Meie klientide tarbeks kasutatavad tehnoloogiad on lehtmetalli järjestikstantsimine, sh. silelõikestantsimine, plastmasside survevalu, galvaaniline katmine ja erinevad koostamisoperatsioonid. Meie ettevõttes valmistatud tooted päästavad igal aastal rohkem kui 25 000 inimese elu.

Vaata rohkem