2023-08-23 14:48:55

Seemendustehnik

Töö kirjeldus

Härjanurme Mõis otsib oma pühendunud meeskonda osalise koormusega seemendustehnikut. Seemendustehnik omab meie poolt kasvatatava loomakarja tervises ja geneetilises edenemises olulist rolli. Otsime inimesi, kellel on olemas varasem kogemus loomakasvatuses, tõuaretuses ning kunstliku seemendamise tehnikates. Tähelepanelikkus ja kirg loomade eest hoolitsemisel on olulised omadused, mida kandidaatides otsime. Kuigi eelistame varasemat seemendamise kogemust, oleme valmis pakkuma väljaõpet motiveeritud töötajatele, kellel on suur huvi aretamise ning kariloomade vastu. Kui oled valmis oma olemasolevaid teadmisi meeskonnaga jagama ning omama olulist võtmerolli meie karjakasvatuses, kutsume sind kandideerima juba täna!

Ootused kandidaadile

  • Veiste seemendamise oskus;
  • seemendustehniku tunnistus;
  • varasem valdkondlik kogemus;
  • B-kategooria juhtimisõigus;
  • kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel, kuid see ei ole kohustuslik.

Ettevõte pakub

  • Osaline töökoormus;
  • iga-aastased ühisüritused kolleegidega;
  • vajadusel pakume elukohta töökoha lähedal või sõidukompensatsiooni;
  • huvitav ja mitmekesine töö;
  • toetav ja sõbralik meeskond;
  • palk vastavalt kvalifikatsioonile.

Kui sul on tõeline kirg loomakasvatuse vastu ja soovid töötada piimakarja kõrval suurepärases meeskonnas, siis võib see ametikoht olla just sinu jaoks. Kandideeri kohe ja liitu meie oskusliku meeskonnaga!

Kui see ametikoht ei tundu sobivat sulle, kuid tead kedagi, kes võiks olla huvitatud, siis hindame kõrgelt sinu antud soovitust!