Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681850

SEADMETE PROGRAMMEERIJA

9
CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 6. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:20. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Soovime meeskonda täiendada inimesega, kellele usaldada oma STOLL kudumismasinatele töökäskude koostamine.

Ootused kandidaadile

Ära muretse, programmi õpetame Sulle selgeks kohapeal, küll aga sooviksime, et Sul oleks varasem kogemus seadistaja või programmeerijana. Lisaboonuseks on kunstiline, kuid matemaatiline mõtlemine.

Asume me Võru linnas nii et hea seltskond on garanteeritud ja lubame, et Sinu kogemusi tasustame väärikalt.

Tundub põnev? Muidugi, sest see ongi!

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 5343 7097, CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#681850

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021

CV Keskuse klient on Eesti juhtiv moe-, ameti-, reklaamkudumite ja koolivormi arendaja ning tootja Norrison OÜ.

Vaata rohkem