Värsked tööpakkumised

Seadistaja (lõikeinstrumentide ettevalmistaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362255

Tööpakkumise number

362255

Töö kirjeldus

Seadistaja-lõikeinstrumentide ettevalmistaja koostab CNC-juhtimisega höövelpingile programmid, osaleb koostöös höövlijuhiga profiilide seadistamisel ning teostab lõikeinstrumentide hooldust ja teritust. Ta töötab ühtses meeskonnas hööveldustehnoloogi ning automaatliini höövlijuhiga; oma igapäevase töö
planeerimisel ja korraldamisel on ta iseseisev.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on hea tehnilise taibuga, täpne ja korrektne, tunneb arvutit, oskab lugeda jooniseid ning kasutada mõõteriistu. Väga olulised on koostöö- ja suhtlemisoskused ning kiire reageerimis- ja otsustusvõime. Kasuks tuleb AutoCAD ja PowerCom tarkvara tundmine, kogemus teritusseadmetega töötamisel ning inglise keele oskus.

Pakume õppimis- ja arenguvõimalusi kaasaegses, pidevalt täiustuva seadmepargiga puidutööstuses.

Lisainfo

Töö toimub vahetustes.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu tööstus- ja ehitusklientidele Euroopas, Kaug-Idas ja Austraalias. Eesti tööstus- ja ehituskliente teenindame Tartu ja Tallinna müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Kaubamärgi PARKWOOD all valmistame Euroopa turule aiakujunduselemente.

Toodame höövelmaterjali uue põlvkonna täisautomaatselt häälestuval CNC höövelseadmel ning põhjalikult moderniseeritud automaatliinil. Lisaks on töös teine höövelliin, aiakujunduselementide tehas ning viimistlusosakond. Ettevõtte tootmisbaas ning juhtimine paiknevad Tartu lähedal Reolas. Täna anname tööd 130 inimesele.