Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274675

Scoutspataljoni pioneerirühma pioneer

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistuskoht asub Paldiskis

  • Pioneerirühma pioneerijao toetamine automaaditule ja pioneeri alaste töödega
  • Omandada erialale vastavad teadmised ja oskused väljaõppe käigus
  • Õppustel, lahinglaskmistel ja sõjaväelistel operatsioonidel täidab laskuri ja pioneeri alaseid ülesandeid, mis on omandatud väljaõppe käigus
  • Hooldada enese, jao ja rühma varustust, relvastust ja tehnikat vastavalt ametikohale
  • Aitab kaasa jao ja rühma ettevalmistustel väliõppusteks, lahinglaskmisteks ja operatsioonideks

Ootused kandidaadile

  • 18-45 aastane Eesti Vabariigi kodanik
  • Läbitud ajateenistus
  • Vähemalt põhiharidus
  • Eesti keele oskus kesktasemel (vähemalt B1 - tase)
  • Hea füüsiline vorm (füüsilise testi tulemus vähemalt 190 punkti)
  • Kuriteo eest karistamata
  • Hea tegutsemisvõime muutuvas keskkonnas
  • Hea suhtlemisoskusega – oskus töötada meeskonnas

Kasuks tuleb
  • Keskharidus ja inglise keele oskus
  • Läbitud B-kategooria lõhkaja koolitus

Ettevõte pakub

  • Maailmatasemel väljaõpet
  • Elamisvõimalust kasarmus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn
  • Internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Lisainfo

www.mil.ee

Tööpakkumise number
#274675