Värsked tööpakkumised

Sauna ja spa projekteerija,disainer,konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359764

Tööpakkumise number

359764

Töö kirjeldus

Projekteerimis oskus, saunaplaanid ja disain. / AUTOCAD, ARCHICAD, 3D, ARTLANTIS /
Konsulteerimine, kalkulatsiooni koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Vanus: 24-45a
Soovitavalt eelnev töökogemus projekteerimis ning müügi valdkonnas
ArvutIoskus
Keelte oskus: eesti, vene
Kasuks tuleb Inglise keele / soome keele / oskus

Ettevõte pakub

Arendavat ja huvitavat töökeskkonda
Enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust
Head meeskonda
Head motivatsiooni
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. november 2014
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus

Saunamaailm on kõige suurem saunatoodete kauplus Eestis.
Tegeleme spa ja saunade ehitusega Eestis ja teistes riikides..
Pakume oma klientidele alati parimat teenindust ja garantiid. Oleme kindlad, et meie kauplus on üks parimatest kohtadest, kus võib lahendada kõik spa ja saunaga seotud küsimused.