SÄRTSAKAS MÜÜGIJUHT
Tööpakkumise number #834050
Osaline kaugtöö võimalus

LEMON PRINT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särtsakat müügijuhti. Eelkõige on oluline tahe ja suur soov müügivaldkonnas töötada. Kindlasti võtame ühendust kogemustega müügiinimestega, aga anname alati ka võimaluse uutele siin tööpõllul. Kui trükitööstus on see, mis paneb Sul ka silmad säramad, siis kandideeri ja usun, koostoimetamine on puhas rõõm.

Ootused kandidaadile

  • armastad müügitööd;

  • Sulle meeldib uusi kliente „pardale“ tuua;

  • näed kliendi „ei“ vastuses hoopiski head kliendisuhtluse algust;

  • pead vajalikuks praeguse kliendibaasi hoidmist ning neile terviklahenduste pakkumist;

  • huvitud müüginumbritest ning pidevast mõttest, et kuidas teenindada kliente ikka nii, et Lemon oleks tema jaoks õige trükikoda;

  • oskad suhtlustasandil inglise- ja soome keelt.

  • töötasu, mis sisaldab fikseeritud summat ja boonuse % (alates 1200 eurot bruto);

  • tugevat sisseelamist meeskonda;

  • koolitusi, mille eesmärgiks on tugevdada Sinu ametikoha pädevust;
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt;

  • lahedaid meeskonna koosloomise üritusi;

  • ägeda „vibe“- ga kontorit ning laheda suhtumisega särtsakaid meeskonnakaaslasi.

Tööpakkumise number
#834050

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
SÄRTSAKAS MÜÜGIJUHT SÄRTSAKAS MÜÜGIJUHT

Lemon Print pakub mõistliku hinnaga kõrgekvaliteetseid trükiteenuseid.
Meilt saate abi kõigis trükivaldkonda puudutavates küsimustes - alates trükiettevalmistusest ja lõpetades järeltöötlusega.
Meie kollektiivi kogemused trükiteenuste turul ulatuvad tänaseks juba teise aastakümnesse. Pikaajalised kogemused selles valdkonnas lubavad kinnitada, et me leiame alati Teile sobivaima lahenduse ka kõige keerulisemate trükitehniliste väljakutsete puhul.
Meie klientideks on Eesti reklaami- ja trükiagentuurid, samuti suurettevõtted ja agentuurid Rootsist, Soomest, Taanist ja Norrast. Investeerime järjepidevalt arenevasse trükitehnoloogiasse ja seetõttu oleme varustatud kõige vajalikuga pakkumaks parimat teenust ja toodet.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Osaline kaugtöö võimalus TURUNDUSSPETSIALIST KINGITUS.EE OÜ
TURUNDUSSPETSIALIST KINGITUS.EE OÜ • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus MÜÜGIESINDAJA Elisa Eesti AS
Veebipõhine värbamine
MÜÜGIESINDAJA Elisa Eesti AS • Tartu
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGISPETSIALIST IPF DIGITAL AS
MÜÜGISPETSIALIST IPF DIGITAL AS • Tallinn
Tallinn
Täielik (100%) kaugtöö võimalus MÜÜGISPETSIALIST LIONSTONE OÜ
MÜÜGISPETSIALIST LIONSTONE OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus ISESEISEV MÜÜGIESINDAJA Arianna OÜ
800 - 3200 €/kuus
ISESEISEV MÜÜGIESINDAJA Arianna OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki