Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666237

Särav müügikonsultant Denim Dreami keti kauplustesse Narvas!

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. september 2020
Kuulutus aegub: 2. oktoober 2020

Töö kirjeldus

MÜÜGIKONSULTANDINA saab Sinu tööülesandeks olema meie klientide jaoks olemas olemine, et muuta kogu ostuprotsess nende jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja personaalseks. Võimalik töötada ka teistes meie kauplusteketti kuuluvates esinduskauplustes, mis asuvad Narvas.

Ootused kandidaadile

Varasemast kogemusest olulisem on SÄRA SILMIS ja SUUR TÖÖTAHE!

MEIE JUURES OOTAVAD SIND väga toredad töökaaslased, kelle seast võid leida endale sõpru; meeleolukad ühisüritused, mida hetkel küll korraldada pole võimalik, aga kohe, kui me neid taaskord teha saame, on need mega ägedad; omatöötaja soodustused & arendavad koolitused, mis hetke olukorrast tulenevalt toimuvad väiksemates gruppides või läbi veebi. Lisaväärtusena saad kogemuse, mis tuleb kasuks erinevates valdkondades ka edaspidises elus.

Tule intervjuule ja saad meist rohkem teada :)

Tööpakkumise number
#666237

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem