Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732004

Särasilmsed ja nutikad teenindajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide külalislahke teenindamine nii kassas kui saalis
  • jookide ja toitude serveerimine
  • kohviku korras hoidmine

Ootused kandidaadile

  • kellele toit tõeliselt meeldib ning kellele veinimaailm tundub põnev

  • kellel on hea suhtlemisoskus
  • kes on valmis end pidevalt täiendama ja paremaks saama
  • kes valdavad eesti ja inglise keelt

Ettevõte pakub

    Omalt poolt panustame, et:

  • töösuhe meie juures oleks pikaajaline ja meeldiv

  • sa saaksid tööks vajaliku väljaõppe ja tööalaselt areneda

  • saaksid omatöötaja soodustusi, sh väga häid sportimisvõimalusi
  • meie ühisüritused oleks vahvad nii suvel kui talvel

Tööpakkumise number
#732004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
22. september 2021

CVKeskus.ee klient

LITERAAT | Telliskivi Rahva Raama
Telliskivi kvartalis on üks paik, millesarnast pole terves maailmas. See on restoran keset raamatupoodi. Koht, kus saavad kokku need kõige-kõige mõnusamad asjad: maitsev toit, suurepärased veinid, head raamatud, lahe muusika ja parimad sõbrad.

Selle koha nimi on Literaat. Restoran, mis kasvas välja Rahva Raamatu 2019. aastal avatud uudse kontseptsiooniga restost ja poest, mille õdusat õhkkonda ja maitsvat toitu kiideti ja nauditi kohe esimestest päevadest peale. Lausa nii, et meid esitati Hõbelusika auhinna kandidaadiks.

Tänaseks on see populaarne kokkusaamiskoht suuremaks kasvanud, menüü on maitsvate pitsade võtta (ühed linna parimad, kindla peale!) pikemaks kasvanud ja nii veini- kui ka raamaturiiuleid on juurde tulnud. Väikesest raamatuhuvilisest restopoisist on saanud täiskasvanu – Literaat.

Literaat saab endiselt uhkustada Rahva Raamatu hea raamatuvaliku ning maitsekate ja nupukate kingitustega. Lisandunud on üle 100 väikemaaletoojate veini, mille on välja valinud meie sommeljee Aron Rahu. Ja Literaadi suurepärase menüü eest hoolitseb endiselt peakokk Konstantin Jeremejev.

Vaata rohkem