Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626232

Särasilmne teenindaja Gustav Gastro Cafesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

otsime oma meeskonda särasilmseid teenindajaid, kellel on südamest tulev soov pakkuda külalistele külalislahket teenindust, suurepärast kohvi ja parimat maitseelamust

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled kiire õppimisvõimega oivaline suhtleja, pead ennast säravaks ja kohusetundlikuks meeskonnamängijaks, siis anna endast märku! NB! lisaeelise annab valmisolek asuda tööle täistööajaga :)

Pakume Sulle mõnusat tööd suurepäraste kaaslastega paindliku graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#626232

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem