Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629810

Santehnik/torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sanitaartehniku töö põhieesmärgiks on tagada tehnosõlmede ja -seadmete tõrgeteta töö AS Hiieko hooldusobjektidel, läbi korraliste hooldustoimingute, ning ühekordsete ja/või sesoonsete projektidel vastavalt tellitud töö sisule. Töö toimub argipäeviti kella 8:00-st 16:30-ni. Erandjuhtudel võib töö toimuda põhitööaja välisel ajal, mille eest tasustatakse eraldi.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja tulemusele orienteeritud meeskonnamängija, kes lahendab tööülesandeid nii meeskonnas kui ka iseseisvalt töötades. Tema jaoks on olulisel kohal vääramatult head suhted kaastöötajate ning klientidega. Ta ei tee kunagi mööndusi kvaliteedi arvelt. Teab puhtuse ja korra tagamise mõiste tegelikku sisu ja juhindub sellest alati ka oma töös. Suhtub heaperemehelikult ja vastutustundega tööandja ja klientide varasse. Omab juhtimisõigust B-kategooriasse kuuluvate sõidukitega. Leiab alati probleemile lahenduse, sest on Professionaal, suure algustähega!

Pakume palju tööd ja tööks vajalikke töövahendeid, kindlat igakuist töötasu (k.a. vastavalt panusele), täiendkoolitusi (vastavalt vajadusele) ning pehmeid väärtusi nagu suvepäevad, jõulupidu jm.

Tööpakkumise number
#629810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

AS HIIEKO (endise nimega AS HIIE & Co) on 1994. aastal loodud erakapitalil põhinev ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma. Keskustolmuimemis- ja ventilatsioonisüsteemide paigaldusega alustanud ettevõttest on tänaseks saanud professionaalne ja usaldusväärne eritööde teostaja tsiviil - ja tööstusehituses.

Oleme olnud abiks tehnosüsteemide renoveerimisel, täiendamisel ning uute süsteemide väljaehitamisel.
Pikaajaliste ja püsivate kliendisuhete taga näeme eelkõige meie poolt pakutava teenuse kvaliteeti ning meie töötajate kõrget erialast taset. Oma klientidele suudame pakkuda kompleksset teenust.
Kõik meie seadmete tarnijad omavad sertifitseeritud kvaliteedisüsteemi.

Vaata rohkem