Santehnik
Tööpakkumise number #696969

Santehnik

FARMADA INVEST OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda torutööde spetsialisti, kelle tööülesanneteks on:

Vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitus(majasisene, -väline)

Põrandakütte paigaldus

Väiketööde teostamine (WC, boilerid, radiaatorid)

Küttekollektorite paigaldus

Ootused kandidaadile

Töökogemus antud erialal minimaalselt kaks aastat

Oskus lugeda projekti ja selle järgi iseseisvalt töötada

Korrektsus ja kohusetunne

Pingetaluvus

B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka

Eneseteostust kiirelt kasvavas ettevõttes

Toetavat meeskonda

Autokompensatsiooni

Lisainfo 566 71795

Tööpakkumise number
#696969
Santehnik
Santehnik