Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297369

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • torusüsteemide ehitus ja katsetamine põranda-, lae- ja ruumelementides;
  • tuleisolatsioonide teostamine torustike ümber;
  • sanitaartehniliste-, kütte- ja ventilatsiooniseadmete ning kodutehnika paigaldamine, ühendamine ja katsetamine ruumelementides.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt põhiharidus;
  • jooniste lugemise oskus;
  • töökus ja kohusetundlikkus;
  • hea pingetaluvus;
  • täpsus ja põhjalikkus;
  • meeskonnatöö oskus.

Kasuks tuleb
* kutsetunnistuse olemasolu
* eelnev töökogemus santehnikuna.

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda
* konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Võimalus töötada välislähetusena platsitöödel Skandinaaviamaades.

Tööpakkumise number
#297369

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2013

Kodumaja AS seob omavahel gruppi ettevõtteid, mille põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna projekteerimine, tootmine, ehitus ja müük. Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995 aastast.Enam kui 90% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades – Norras, Taanis, Soomes ja Rootsis. Ülejäänud ca 10% on leidnud koha Eesti turul.

Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee

Vaata rohkem

Santehnik