Värsked tööpakkumised

Santehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454070

Tööpakkumise number

454070

Töö kirjeldus

Pakume tööd santehnikule. Tööülesandeks on santehniliste avariitööde teostamine, toru- ja küttesüsteemide ehitus ja hooldus.

Nõudmised kandidaadile

B-kategooria juhiluba
Eelnev santehnilise töö kogemus, toru- ja küttesüsteemide tundmine
Eesti keele oskus väga heal tasemel
Erialane haridus või läbitud koolitused

Kasuks tuleb:
Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda
Stabiilset tööd
Tööd graafiku alusel
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimisel palume välja tuua palgasoov

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2017

Meie ettevõte tegeleb santehniliste avariitööde, torutööde, vee-, kütte ja kanalisatsioonisüsteemide ehituse, hooldusega. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele operatiivset ja kvaliteetset teenust ning konsultatsiooni. Anname endast kõik, et meie toruabi teenus jõuaks kliendini esimesel võimalusel. Likvideerime probleemid kiiresti ja kvaliteetselt. Tehtud saavad ka suuremahulised torutööd.