Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312658

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

avariide likvideerimine
hooldusraamatu täitmine
sanitaartehnilised tööd
sanitaartehniliste hooldus- ja remonditööde teostamine
väljakutsetööd
väljasõit avariitöödele vastavat graafikule

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
B-kategooria autojuhiload
iseseisvus ja aktiivsus
hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töövahendeid
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- vastutusrikast tööd
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palume saata oma CV koos palgasooviga!

Tööpakkumise number
#312658

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

Olemar OÜ on arenev ettevõte, mis baseerub 100% Eesti kapitalil. Firma tegutseb 1992. aastast alates, põhitegevusalaks on ehitus ja remonttööd.
Alates 2000.aastast oleme spetsialiseerunud haldamise ja hooldamisega seotud teenuste osutamisele Tallinnas ja selle lähiümbruses. Ettevõte osutab
teenuseid nii korterelamutele, eramajadele kui ka äriettevõtetele.
Olemar OÜ on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) liige. Meie firmas töötavad kõrgema haridusega ehitus- ja kinnisvarahaldusspetsialistid
ning EKHHL-i poolt atesteeritud haldurid ja hooldajad.

Vaata rohkem

Santehnik