https://www.cvkeskus.ee/752886

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752886

San.tehnik Pärnumaal

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

torustike ja sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ning remonditööd


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus tehnosüsteemide ehitamisel ja erinevate kaasaegsete torustikusüsteemide ning sanitaartehniliste seadmete hea tundmine.

- Töökogemuseta noor, vastava eriala koolitunnistusega

 


Tööpakkumise number
#752886
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
San.tehnik Pärnumaal
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!