Värsked tööpakkumised

Santehnik / Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247975

Tööpakkumise number

247975

Töö kirjeldus

Santehnik (keevitaja) tööülesandeks on gaasiga toru keevitustööd (s.t vanade torude eemaldamine ja uute paigaldus uus ehitusel ning renoveeritavatel
objektidel.Keevitustööde puudumisel vasktorude paigaldus (jootmine) ,kroomtorude paigaldus , san.seadmete komplekteerimine ja vähesel määral välitöid.)

Nõudmised kandidaadile

Eelnev pikaajaline töökogemus gaasikeevitaja(santehnikuna). Hea jooniste lugemis oskus ja kogemus. Kehtivate TÖÖOHUTUS ja TULETÖÖKAARDI
olemusolu. Soome keele oskus. Olema kohusetundlik, lojaalne, täpne, aus, iseseisev, omama B-katekoorja autojuhilube.

Töötajale väärilist palka, enesetäiendamise võimalust, head töökollektiivi, majutust Soomes ja transporti majutuskohast objektile. Aitame asjaajamist ametnike
juures seoses Soomes töötamisega. Sobilikule töömehele pakume tööd pikemaajaliselt.

Lisainfo

Kasusks tuleb Soome registris olemine ja verokortti omamine. Palun saata CV ainult meiepoolsete nõuete täitvatel kanditaatidel.
NB! Teistel mitte tülitada.

VASTUSE SAADAME VAID VÄLJAVALITUD KANDITAAIDELE.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2012
Brutopalk:
Alates 9.53 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
Lisandub palgale Päevaraha.

Pakume enda teenuseid sanitaartehniliste tööde teostamiseks Eestis ja Soomes.