Värsked tööpakkumised

Salongi administraator (hooajaline)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460431

Tööpakkumise number

460431

Töö kirjeldus

* Pakume hooajalist tööd autosalongi administraatorile (vähemalt 1 kuu)
* Tööks on klientide vastuvõtt, juhendamine ja edasisuunamine spetsialistile.
* Töö on osalise ajaga (2 päeva nädalas) E - R 8,00 - 18,00 ; L - 9,00 - 16,00

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb kogemus klienditeenindajana.
Meeldiv ja sõbralik suhtleja.
Korrektsus ja täpsus töös, esinduslik välimus.
Väga hea eesti keel, vene keel suhtlustasandil..

Sõbralikku ja toetavat kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi.
Paindlikku tööajagraafikut.
Tunnitasu 4,- € (bruto).

Lisainfo

Töö on hooajaline.
tel. 6831102

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2017

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru