Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433971

Salongi administraator Amserv Tähe esinduses Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. august 2016
Kuulutus aegub:16. august 2016

Töö kirjeldus

- salongi saabujate vastuvõtt ja nende soovide välja selgitamine
- esinduse toodete ja teenuste esmane tutvustamine
- kliendiinfo ajakohasuse tagamine
- salongi korrasoleku tagamine

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- vähemalt 2-aastane töökogemus klienditeeninduses
- hea eesti ja vene keele oskus
- teenindus- ja suhtlemisvalmidus
- meeldiv suhtlemisstiil ja hea kontakti loomise oskus
- pingetaluvus ja oskus kiiresti reageerida erinevates olukordades.

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi
- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- Arenguvõimalusi Amserv Grupis

Tööpakkumise number
#433971

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 11 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias, Liepajas ja Ventspilsis. Kontsern esindab Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saabi kaubamärke.

Vaata rohkem