Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754801

Kasutatud masinate müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • Koordineerida/teostada kasutatud ehitustehnika äritegevust koduriigis

  • Uute ja olemasolevate kliendisuhete arendamine, läbirääkimised, hinnakujundus ja lepingute sõlmimine

  • Teha kindlaks kliendi ärivajadused ja lahenduste leidmine

  • Äriüksuse protsessi arendamine ja optimeerimine

  • Uute ekspordiklientide otsimine ning olemasolevate klientidega tugevate suhete hoidmine ja arendamine nende vajaduste ja ootuste mõistmise kaudu

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Eelnevalt 2+ aastat töökogemust B2B müügijuhtimise alal, soovitavalt seoses tööstustoodete või ehitusmasinatega

  • Kõrgharidus – soovitavalt tehnikateadustes või majanduses

  • Keeleoskus: eesti, inglise, vene

  • Juhiluba, soovitavalt C ja ehitustehnika

  • Aktiivne ja tulemustele orienteeritud

  • Klientidele orienteeritud

  • Hästi arenenud suhtlemisoskus ja võime säilitada pikaajalisi isiklikke suhteid

  • Paindlik/"can do" suhtumine pidevalt muutuvasse keskkonda ja otsustusprotsessi

  • Vastutustundlik ja hästi organiseeritud

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja hüvitisi

  • Ametiautot

  • Rahvusvahelist töökeskkonda

  • Professionaalset arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#754801

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem