https://www.cvkeskus.ee/505732

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sales manager

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505732

Tööpakkumise number

505732

Job Description

ETA Oü on ühistransporti reklaamidele spetsialiseerunud ettevõte Tallinnas. Pakume reklaami TLT liikluses olevate kohalike transpordivahenditele. Meie kasutuses on praegusel hetkel rohkem kui 500 ühistranpordi reklaampinnad. Vajadusel pakume reklaami ka muudele pindadele. Meie klientidel on ettevõtteid igas valdkonnas. Erinevalt tavapärasest reklaampinnast; meie reklaamid liiguvad mööda linna, jõudes klientidele kõikjal ja seda mitu korda päevas.

Nüüd, kui ettevõte ning nõudlus kasvavad, otsime Tallinna piirkonda asjatundlikku müügijuhti. Teie ülesandeks on hallata kogu reklaamikampaaniate müüki klientidega alates läbirääkimistest tehinguteni, samuti järelturundust ja aruandlust.
Vastavalt kliendi eelarvele kujundate koos sobivad reklaamiformaadid, vormingud ja määrad.

Me eeldame, et teil on vähemalt üks aasta müügi- ja / või turunduskogemust, pühendumine ettevõtlusalasele tööle ja tõeline soov teenindada kliente.

Me koolitame, õpetame ning juhendame teid. Saate kasutusse just meile kohandatud kliendi- ja müügisüsteemid, töötelefoni ja vajalikud materjalid töötamiseks. Oma auto kasutamine võimalus on hädavajalik.

Kui oskad müüa, näed erinevaid arenguvõimalusi ühistranspordi reklaaminduses, tahad näidata oskusi ning soovid teenida vähemalt 2500 eurot kuus - siis olete just see inimene, keda me otsime!

Kui soovite lisainfot, võtke minuga ühendust. Külastage meie kodulehekülge, jäta taotlus kontaktides mainitud e-posti aadressile. Räägime meelsasti lähemalt!

Contacts with chief -staf in english, finnish or swedish.


Requirements

Sales, English, Marketing basics


Company offers

All required accessories for job.Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time
Expiration date:
22 December 2017
Published:
23 November 2017
Gross salary:
From 2000 up to 3000 EUR monthly

CV MARKET´S CLIENT