Värsked tööpakkumised

Sales Assistant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548121

Tööpakkumise number

548121

Firma nimi peidetud Sales Assistant

Töö kirjeldus

• Juhtkonna assisteerimine / Ассистирование генерального директора
• Dokumentide ja kirjade juhtimissüsteemi administreerimine, registreerimine ja arhiveerimine / Администрирование, регистрация и архивирование документов и входящих писем.
• Telefonikõnede vastuvõtmine, ühendamine soovitud isikutega ja vajaliku informatsiooni edastamine / Приём и распределение входящих звонков, передача необходимой информации.
• Dokumentide ettevalmistamine, paljundamine, väljatrükkimine ja komplekteerimine / Подготовка, распечатка и комплектация документов
• Külaliste, klientide, äripartnerite vastuvõtu korraldamine / Организация приёма гостей, клиентов и деловых партнёров.
• Nõupidamiste ja koosolekute korraldamine, teenindamine ning vajadusel protokollimine / Организация и проведение общих собраний, при необходимости ведение протоколов собраний.
• Büroo varustamine / Снабжение офиса канцелярскими товарами и пр.
• Jooksvate küsimuste lahendamine / Разрешение текущих вопросов.
• Visiitkaartide tellimise korraldamine / Организация заказа визитных карточек.
• Lähetuste ja ürituste korraldamine / Организация командировок и мероприятий.

Nõudmised kandidaadile

• Head organiseerimis- ja planeerimisoskused / Хорошее качество организатора и умение планировать задачи в порядке приоритета
• Keeleoskus – suurepärane vene, eesti ning inglise keele valdamine / Знание языков - отличное знание русского, эстонского и английских языков
• MS Office programmide kasutamise oskus / Знание программ MS Office на уровне пользователя
• ISO standardite tundmine / Знание ISO стандартов
• Juhilubade olemasolu / Hаличие водительских прав
• Pingetaluvus / Стрессоустойчивость
• Teiste võõrkeelte oskus tuleb kasuks / Знание других иностранных языков приветствуется

Ettevõte pakub

• Erinevaid koolitusi / Участие в различных тренингах
• Tulemustest sõltuvat töötasu / Заработная плата в соответствии с результатами работы
• Toredat ning toetavat meeskonda / Дружный и сплочённый коллектив
• Head arenemise võimalust / Возможность саморазвития

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

ElectroAir on kõrgtehnoloogiline ja innovaatiline ettevõte nii lennunduse kui ka kosmose valdkonnale suunatud spetsialiseeritud elektriseadmete arendamise-, tootmise, katsetamise ja müügiosakonnaga.

Tööpiirkond: Euroopa, Ladina-Ameerika