Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530953

Saksamaa turu projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toci on juba aastaid osalenud edukalt välisriikide riigihangetel. Oleme täna seda valdkonda veelgi laiendamas ja sellega seoses otsime oma kollektiivi saksa keele oskusega projektijuhti. Projektijuhi ülesandeks on saksakeelsetele riigihangetele pakkumiste koostamine ning võidetud pakkumistega seotud projektide juhtimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • head eesti ja saksa keele oskust kõnes ning kirjas
  • valmisolekut lühikomandeeringutes viibimiseks välismaal
  • kiiret õppimisvõimet ja süstemaatilist mõtlemist
  • kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös

  • huvitavat rahvusvahelist tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • üksteist toetavat nooruslikku kollektiivi
  • häid ja stabiilseid töötingimusi
  • töötulemustele vastavat korralikku palka. Palk koosneb põhipalgast ning võidetud projektidega kaasnevast lisatasust.

Tööpakkumise number
#530953

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2018
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2018

Toci on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille käive on hoogsalt kasvanud ja on sellel aastal juba üle 5 miljoni euro. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese.
Koos ettevõttega kasvab pidevalt ka meie sõbralik kollektiiv, kes ootab hetkel ühte teotahtelist ja laia silmaringiga projektijuhti. Uuele kolleegile võiks meeldida mitmekülgne töö ja uued väljakutsed.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Skandinaavia turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid. Meie igapäevatööks on metsatöömasinate, tööstusseadmete, merenavigatsioonitoodete, ehituskonstruktsioonide jne toodete valmistamine.

Vaata rohkem