Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673249

Saksa keele oskusega ostu- ja müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. november 2020

Töö kirjeldus

Selfdiagnostics müügimeeskonna liikmena hakkad tegelema saksakeelsete äriklientide tellimuste ja kaasnevate küsimuste haldamisega, müügitiimi assisteerimisega erinevate projektide läbiviimisel ning samuti kaupade sisseostuga.

Ootused kandidaadile

  • väga hea saksa keele oskus, inglise keele oskus on eeliseks

  • vähemalt keskharidus ja huvi meditsiinitoodete vastu

  • varasem töökogemus sarnasel ametikohal

  • soov areneda ja valmidus iseseisvaks tööks

Sind ootab arenguvõimalus teenindus- ja müügivaldkonnas, väljaõpe ja koolitused Selfdiagnostics tooteportfelli tundmaõppimisel, kontor kesklinnas ja vajadusel paindlik tööaeg. Selfdiagnosticsis peame väga tähtsaks nii klientide kui ka töötajate rahulolu.

Lisainformatsiooni saamiseks helista 521 6405, CV Keskuse värbamisspetsialist Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#673249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CV Keskuse klient Selfdiagnostics OÜ on 2008. a. loodud rahvusvaheline diagnostikafirma, kes on välja töötanud unikaalse patenteeritud meditsiiniseadme haiguste kiireks diagnoosimiseks. Oleme juhtiv tervisetoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Meie kontorist Leipzigis teenindame Saksa, Šveitsi ja Austria hulgikliente. Kodukasutajatele müüme tervisetooteid üle kogu maailma. www.selfdiagnostics.eu
www.selfdiagnostics.com
www.tervisetestid.ee

Vaata rohkem