Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733512

Sairaanhoitaja (suomea puhuva) Tallinnan toimipisteeseen

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Soome keelt kõnelevat meditsiiniõde heade oskustega personalijuhtimise valdkonnas.

Töö on Tallinna kesklinna büroos. Tööülesandeks on eelkõige arstide tööaja ja graafikute juhtimine.

Töötasu tavakoormusega 1 700 eur/kuus.

Ametikohale on võimalik kandideerida ka 5-6. kursuse arstitudengitel (abiarsti leping, arsti töötasu).

Lisainfo: ylihoitaja Ingrid Jõgi +358 44 958 27 09

Ootused kandidaadile

Õekutse või arstiteaduskonna väljavõte 4. kursuse lõpetamise kohta. Soome keele oskus C1-C2 tasemel.
Kasuks tuleb vähemalt 2 aastane töökogemus antud valdkonnas.
Hea kohanemisoskus uues töökohas.
Kollegiaalne suhtumine töökaaslastele.

Ettevõte pakub

Töö kiiresti arenevas meditsiiniettevõttes.
Toetavad ja professionaalsed kolleegid.
Ettevõte aitab lahendada olmemuresid - elukoha rent, transport jne.

Tööpakkumise number
#733512