Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #726820

Saematerjali ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meiega liitudes saab Sinust väga tähtis ja oluline lüli meie tiimis, toetades saematerjali ostu- ja müügimeeskonda! Sinu vastutusalas saavad olemad transpordi organiseerimine, tarnete haldamine ja vajalike osapoolte informeerimine ning eduka organiseerimise tagamiseks tarnedokumentide ning ostu- ja müügilepingute administreerimine.

Ootused kandidaadile

See tööpakkumine on Sulle, kui:

  • omad kõrgharidust või varasemat sarnast tööalast väljakutset;
  • oled aktiivne suhtleja, Sind ei heiduta võõrkeeled ning oled Sina peal nii vene kui ka inglise keelega;
  • täpsus ja kohusetundlikkus on Sinu teised nimed ja Sul on hea pingetaluvus erinevates ning kiiresti muutuvates olukordades toime tulemiseks;
  • süsteemsus ja initsiatiivikus on need, mis kirjeldavad Sind tööülesannete lahendamisel!

Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind:

  • toetav meeskond, kes panustab Sinu kiiresse sisseelamisse ja aitavad Sind igapäevatöös, aga samas annavad Sulle võimaluse näidata, milleks oled võimeline!
  • Pidevalt arenev ettevõtte – avame peatselt enda uue ja Euroopa kõige uhkema tehase!
  • Sportimise ja vaba aja veetmise toetused, hinnates aktiivset eluviisi ning
  • ühisüritused, millest Sa ilma lihtsalt jääda ei soovi!

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 30. maiks signe[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ning pakume võimalust ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#726820

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
1. september 2021

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal ka personaalne, stabiilne ja täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, hinnates väga meie kogukonda! Mõtleme ja tegutseme suurelt ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota maailma tipptasemel liimpuidust komponente ukse- ja aknatootjatele.

Vaata rohkem