Sadama teenindusspetsialist
Tööpakkumise number #814267

1
TS Laevad OÜ
Haapsalu

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on:
Rohuküla sadamas reisijate ning sõidukite piletite kontroll.
Sadama-alal sõidukite liikumise ja laeva laadimise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sa oled see õige, kui:
Sul on omandatud keskharidus
Suhtled suurepäraselt eesti keeles
Oled sõbralik ja abivalmis ning naudid suhtlemist
Julged otsustada ja võtta vastutust, et leida klientidele parimaid lahendusi
Sind iseloomustab täpsus ja usaldusväärsus ning meeskonnatöö oskus.

Kasuks isikliku auto kasutamise võimalus, et jõuda varakult sadamasse.

* Võimalust kaasa rääkida selles, kuidas tööd kõige paremini korraldada;
* tööd graafiku alusel;

* tähtajatu tööleping.

Tööpakkumise number
#814267

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Sadama teenindusspetsialist Sadama teenindusspetsialist

TS Laevad OÜ korraldab parvlaevaliiklust mandri ja suursaarte vahel, pakkudes parimat reisikogemust Eestis.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
POSTIKULLER (HAAPSALU) Omniva
3 päeva jäänud
POSTIKULLER (HAAPSALU) Omniva • Haapsalu
Haapsalu
6 p. tagasi
KVALITEEDITEHNIK Cipax Eesti AS
6 p. tagasi
KVALITEEDITEHNIK Cipax Eesti AS • Läänemaa
Läänemaa
5 p. tagasi
VANEMTEENINDAJA RAAC Capital OÜ
1500 - 3000 €/kuus
5 p. tagasi
VANEMTEENINDAJA RAAC Capital OÜ • Haapsalu
Haapsalu
5 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL HAAPSALU SPA) Hestia Hotel Haaspalu Spa
5 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL HAAPSALU SPA) Hestia Hotel Haaspalu Spa • Haapsalu
Haapsalu
OPERATIIVTEENINDAJA LÄÄNE-EESTI TEENINDUSJAAMADESSE Circle K Eesti AS
6.9 - 8.9 €/tunnis
OPERATIIVTEENINDAJA LÄÄNE-EESTI TEENINDUSJAAMADESSE Circle K Eesti AS • Haapsalu
Haapsalu
Vaatan kõiki