Värsked tööpakkumised

Saare-Hiiu piirkondliku postkontori juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247617

Tööpakkumise number

247617

Töö kirjeldus

Eesti Post otsib Saare-Hiiu piirkondliku postkontori juhatajat, kelle ülesanne on tagada piirkonna postkontorite töö igapäevane juhtimine.

Tööülesanded:

  • Saaremaa ja Hiiumaa postkontorite juhtimine
  • jaeteenuste kvaliteetse ja efektiivse osutamise eest vastutamine piirkonna postkontorites
  • osalemine piirkondliku postkontori eelarve koostamisel ja töötulemuste analüüsis
  • osakonna ressursside planeerimine ja efektiivne kasutamine
  • meeskonna juhtimine ja motiveerimine
  • konstruktiivne koostöö teiste Eesti Posti struktuuriüksustega

Nõudmised kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus
  • varasem meeskonna või projektide juhtimise kogemus
  • analüüsivõime, iseseisvus, algatusvõime
  • hea suhtlusoskus ja enesekehtestamise võime
  • korrektsus, järjepidevus ja nõudlik suhtumine nii enda kui meeskonna liikmete suhtes
  • tulemustele orienteeritud suhtumine ja eesmärkide seadmise oskus
  • B-kategooria juhiloa olemasolu ja sõidukogemus

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Kuressaares.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi otseturunduse, digitaallahenduste ja e-teenuste valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.