Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521347

Saalungid, armeerimine, betoneerimine

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turku linnas pakkuda tööd 2-le saalungite valmistajale.
Töö seisneb saalungite valmistamises ("muottimies"), armeerimises, betoneerimises.
Objektiks tunneli ehitus

Töö algus: Kohe

Ootused kandidaadile

Eelnev saalungite ja valutööde kogemus, tööturvalisuse kaart, soome- või inglise keel suhtlustasandil, sõiduvahend.

Ametlik töö, palk alates 14.00 eur/h + kõik kohustuslikud lisad. Soome leping (tööandja). Tagatakse majutus.

NB! Töö algab kohe.

Lisainfo

Kandideerige ja võtame ühendust! Töö algab koheselt!

Tööpakkumise number
#521347

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. märts 2018
Kuulutus sisestati:
1. märts 2018

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem