Tööpakkumise number

573641

Töö kirjeldus

Tartu Lõunakeskuses asuv Kohvik Nobel vajab oma meeskonda täiendust.
Anname võimaluse rõõmsale ja töökale Saaliteenidajale.

Töö kirjeldus:
- hoida saalis korda ja puhtust.
- töö organiseerimine meeskonnaga.
- barista abiline(klienditeenindus, kohvi valmistamine).
- tööaeg on vahetustega ja graafiku alusel ehk "pikk ja lühike nädal", kellaajad 8.30-20.00

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
Nõuame Sinult vaid, et peaksid lugu paindlikust töögraafikust ning väärtuslikust tööajast.
- aus ja kohusetundlik
- kasuks tuleb varasem kogemus teeninduses

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Nooruslikku ja toetavat meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Väljaõpe kohapeal

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Saaliteenindaja

ASTRI BUFFET OÜ

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo.

Vaatan ettevõtte profiili