Värsked tööpakkumised

Saaliteenindaja Pirita Rimi supermarketis!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561808

Tööpakkumise number

561808

Firma nimi peidetud Saaliteenindaja Pirita Rimi supermarketis!

Töö kirjeldus

• positiivsete ostuelamuste loomise klientidele
• klientide teenindamise müügisaalis
• kaupade ettevalmistamise müügiks ja müügisaali paigutamise
• müügisaali korrashoiu tagamise

Nõudmised kandidaadile

• valmisolekut teenindamiseks ja suhtlemiseks
• meeldivat ja viisakat käitumist
• kohusetundlikkust, usaldusväärsust, tolerantsust ja
• pingetaluvust
• eesti keele oskust vähemalt kesktasemel kõnes

Ettevõte pakub

• tööalast väljaõpet ja koolitusi
• soovi korral arengu- ja karjäärivõimalusi
• oma töötaja soodustusi Rimi kauplustes
• sportimise ja tervisesoodustusi
• võimalusi paindlikeks töösuheteks
• NB! Väljastpoolt Tallinnat tulijatele pakume osalist
transpordikompensatsiooni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2018

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, supermarketid ning Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS-l suur keskköök.