Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630933

Russian-Speaking Customer Service Specialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

We are looking for RUSSIAN-SPEAKING CUSTOMER SERVICE SPECIALIST to provide phone and email support to our customers of a major online accommodation website.

Nõudmised kandidaadile

If you are fluent in Russian and English, have desire to help people, have excellent communication and problem solving skills, willing to work in shifts from MON-SUN between 08:00-22:00 according to the schedules, and looking for an experience in a call center environment, this position is for you.

We offer full training, young and innovative team and friendly colleagues, and modern working environment in the center of Tallinn.

Tööpakkumise number
#630933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5.9 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

Majorel on erinevate kultuuride sulatuskatel, mis annab 28 Euroopa, Aafrika, Aasia ja Põhja- ning Lõuna-Ameerika riigis tööd üle 48 000 töötajale, kes kõik jagavad ühist eesmärki – pakkuda meie klientidele selles pidevalt muutuvas maailmas midagi teistest eristuvat. Samuti kavatseme teha suuri investeeringuid meie digitaalvõimalustesse, et pakkuda meie klientidele kvaliteetseid ajakohaseid teenuseid ja laiendada meie globaalset haaret veelgi kaugemale.
Meie nimi Majorel väljendabki seda, kui oluliseks me suhteid peame. Inglise keeles tähendab major olulist, suurt ja põhilist ning rel viitab suhetele (relationships). Meie jaoks on suhted kõige tähtsamad. Need tähendavad meie jaoks midagi enamat kui vaid äritehingut. Suhted on meie olemasolu alustalaks ja loomulikult ka oluline osa meie klientide klientidele edu tagamisel.
Majorel toob kokku parimad inimesed, parimad andmed ja parimad tehnoloogiad ning püüdleb alati veelgi kaugemale – pakume pidevat arengut, mida meie kliendid meilt ootavad, lihtsust, mida nad soovivad, ning inimlikkust, mis ongi ühe õige brändikogemuse aluseks.

Vaata rohkem