Värsked tööpakkumised

Rühmatreeningute treener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238122

Tööpakkumise number

238122

Töö kirjeldus

Kvaliteetsete treeningute läbiviimine
Klubiliikmete nõustamine ja juhendamine
Klieniditeenindaja abistamine kassas

Nõudmised kandidaadile

Julge ja otsustusvõimeline käitumine
Tahe suhelda inimestega
Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

põhipalka ja tulemustasu
positiivset töökeskkonda
tervishoiupaketti

Lisainfo

Pakume avatavas spordiklubis tööd rühmatreeningute treenerile. Töö on valdavalt õhtustel aegadel ning sobib hästi lisatööks. Julge pealehakkamise ja tahtmise korral oleme valmis treeneri välja koolitama.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
31. august 2011

PlanetSport on Tallinnas, Tartus, Pärnus ja alates oktoobrist ka Kuressaares tegutsev spordiklubi. Meie klubi liikmed on valdavalt vanuses 20 – 50 eluaastat ning oma põhitegevuse oleme keskendunud rühmatreeningute juhendamisele. Ühtlasi oleme suurima valikuga Les Mills kontseptsioontreeningute klubi Baltikumis, mida üle maailma harrastab rohkem kui 6 miljonit inimest. Seoses tegevuse laiendamisega ja ettevõtte ümberstruktureerimisega vajame oma meeskonda asjalikke inimesi.