Värsked tööpakkumised

Rotermanni Šokolaadipoe teenindaja-koolitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368914

Tööpakkumise number

368914

Töö kirjeldus

Ootame Rotermanni Šokolaadipoodi ja Meistrikotta tööle kandideerima siira teenindussooviga teenindaja - koolitajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- toodete ja teenuste aktiivne müük
- kauba vastuvõtt ja kauba paigutamine müügisaali
- müügisaali ja teiste ruumide korrashoid
- kinkekorvide ja -pakkide tegemine
- töötubade läbiviimine Meistrikojas ja kliendi tellimusel ka väljaspool oma maja

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
- tahe töötada aktiivse maiustuste müüjana
- esinduslik välimus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust
- korrektne eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene, soome või saksa keele suuline oskus (töötubade läbiviimise tasemel)
- vähemalt keskharidus
- väga hea suhtlemisoskus, tegutsemiskiirus, korrektsus, kohuse- ja vastutustunne, initsiatiivikus ning paindlik suhtumine
- arvutioskus tavakasutaja tasemel

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on kaupluse juhataja, klienditeenindajad-koolitajad.
Töö toimub graafiku alusel kõikidel nädalalpäevadel.
Töötasu koosneb põhipalgast ja lisatasusut, mis sõltub isiklikest müügitulemustest.

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Oleme jätkuvalt Baltikumi maiustusteturu liider. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis.