Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523178

Rootsi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma ridadesse rootsi keelt kõnelevat isikut, kes oleks väga hea suhtleja nii kõnes kui kirjas. Igapäevatööks on uute klientide leidmine ja olemasolevate Rootsi klientidega suhtlus. Oma töökeskkonnas kasutame ROWE meetoodikat.

Ootused kandidaadile

- Väga hea rootsi keele oskus
- Usaldusväärne
- Kohusetundlik
- Positiivne suhtumine
- Hea koostöö oskus ja kiire õppimisvõime
- Kasuks tuleb kogemus teenindus - ja/või müügitöös
- Oskus muutuvas olukorras iseseisvalt toime tulla

- Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Täiendkoolitusi
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Arengu - ja karjäärivõimalusi
- Võimalus töötada osalise - või täistööajaga

Kas oled huvitatud arenema koos meiega? Meie ettevõte - 1Personal panustab pikaajalisse koostöösse töötajatega, toetab nende sportlikke harrastusi ja perekondlikke väärtusi.

Tööpakkumise number
#523178

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
12. märts 2018

1Personal on uuema põlvkonna tööjõu värbamisettevõte, mis on seadnud endale eesmärgiks muuta tööjõuvahenduse maastikku tulevikuvisioonide kaudu. Seetõttu ei ole me lihtsalt tööjõuga tegelev ettevõte, vaid keskkond, kus meie väärtused põhinevad kolmel tugeval ühiskonna ja äri fundamentaalsel alustalal.

* Vastutustundlikkus
* Jätkusuutlikkus
* Inimkesksus

Meie ridadesse kuuluvatel inimestel on kindel suund ja võimalus areneda järjepidevalt nii professionaalsel kui personaalsel tasandil.

Inimese arengu platform, kus aitame leida just Sinule sobiva sihi elus ja karjääris ning loome selle järel tegevusplaani kuidas sinna jõuda. Läbi personaalse mentorluse ning töötubade loomise liigume koos sihikindlalt Sinu tuleviku eesmärkideni.

Vaata rohkem