Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195959

Rootsi keelt valdav müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aktiivne kliendisuhtlus ja klientide külastamine
* pakkumiste koostamine ja tellimuste sisestamine
* turuanalüüside koostamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

* rootsi keele valdamine suuliselt ja kirjalikult (inglise keele oskus tuleb kasuks)
* hea suhtlemis - ja analüüsioskus
* töölähetusel viibimise võimalus
* arvuti kasutamise oskus (exel,word)
* B kategooria juhiluba

* vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
* stabiilset töösuhet
* konkurentsivõimelist töötasu
* arenguvõimalust ja eneseteostus
* sõbralikku kollektiivi ja head töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus müügi ja/või turunduse vallas
Lisainfo: Harri Aaltonen +358 400 740670

Tööpakkumise number
#195959

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2010

ekspordib oma tooteid 12 riiki. Käesoleval ajal töötab meie ettevõttes 125 inimest.

Vaata rohkem