Värsked tööpakkumised

Roostevaba toodete TIG keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288081

Tööpakkumise number

288081

Töö kirjeldus

Keevitaja peab oskama oma tööd iseseisvalt planeerida ja olema valmis meeskonnatööks.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja täpsust, kuna töötatakse väärtuslike materjalidega.
Vajalik on ruumiline kujutlusvõime, hea koordinatsioon, normaalne füüsiline vorm ja nägemine.
Keelte oskus ei ole takistuseks.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt elamispinda

Lisainfo

Tööpäevad on 12h, vahetusetega. (Pikk ja lühike nädal)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
1000 EUR (neto)

Oleme pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega ettevõte, kasutame kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi tootmaks roostevabast terasest mööblit Eestis.

Me ekspordime oma kaupa põhiliselt Soome, Lätti, Rootsi, Venemaale ja Ukrainasse.