Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642765

Roosiistutajad 3-ks nädalaks

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on Tartu linna piiril (Lohkvas) asuv aiand-puukool. Pakume kuni kolmeks nädalaks rooside talveunest äratamise ja hooajaks ettevalmistuse tööd.
Roosiistikute pottidesse istutamine, pottide puhastus, sildistamine, kastmine jms.

Ootused kandidaadile

Ootame tööle "rohenäppe", kel on püsivust ja huvi aianduse vastu.

Pakume hooajalist tööd E-R ajavahemikus 8-17 ja kindlat tunnipalka. Tööde orienteeruv kestvus 9.- 27.märtsini k.a.

Lisainfo

Tiina Siilivask
Riia 4 (Hansakeskus), Tartu
telef. 52 33687

Tööpakkumise number
#642765

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. märts 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem