Rocca al Mare klienditeenindaja, koos näitame, kuidas liikumine paneb särama!
Tööpakkumise number #815470

2
Rademar OÜ
Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Rademar on ettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992. aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teadlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja avatud uutele väljakutsetele;
  • Sihikindel eesmärkide saavutamisel;
  • Sinu kireks on müügitöö;
  • Oled suurepärane meeskonnamängija;
  • Sulle valmistab rõõmu inimestega suhtlemine;
  • Sa oled huvitatud pidevast enesearengust

Ettevõte pakub

  • Motiveerivaid ja toetavaid kolleege
  • Tugevat sisseelamisprogrammi ja harivaid koolitusi;
  • Sportlikke ühisüritusi ja sporditoetust;
  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#815470

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Rocca al Mare klienditeenindaja, koos näitame, kuidas liikumine paneb särama! Rocca al Mare klienditeenindaja, koos näitame, kuidas liikumine paneb särama!

Rademar OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

Vaatan kõiki