Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825544

Robotniidukite tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda aktiivset ning asjatundlikku kolleegi, kelle peamiseks ülesandeks on väiketehnika hooldustööd ning robotniidukite paigaldus.

Töö sisuks on:
- Aia- , metsa- ja mototehnika remont ja hooldus
- Robotniidukite paigaldamine, klientide instrueerimine
- Klientide suurepärane teenindamine, nõustamine ja vajaduste selgitamine
- Kaupade tellimine, vastuvõtmine, seadmete ettevalmistus müügiks

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- Sul on hea tehniline taip
- Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- Oled aktiivne, initsiatiivikas ja tulemustele orienteeritud
- Oled kohusetundlik, täpne, korrektne ja süsteemne
- Valdad suhtlustasandil eesti ja vene keelt

Ettevõte pakub

- Põnevat tööd arenevas sektoris
- Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti
- Võimalust ennast proovile panna ja tõestada arenevas ettevõttes
- Koolitusi oma ala professionaalidelt
- Avatud, meeldivat ning uuendusmeelset meeskonda

Tööpakkumise number
#825544